Türkçe English

Kurumsal

İş sağlığı ve güvenliğinin ayrılmaz parçalarından biri olan kişisel koruyucu donanım ile ilgili profesyonel bir ekip ile hizmet veren Semin Sanayi ve Ticaret A.Ş., hedef ve ilkeleri doğrultusunda, iş etiği kurallarına sadık kalarak çalışmalarını yürütmektedir. Çalışma hayatında tehlike ve risklere karşı çalışanların korunmasını sağlarken, işverenlerin de ekonomik kaynaklarını doğru kullanarak maliyet yükünün hafiflemesine destek olmaktadır.

Müşterilerimizin bize duyduğu güven ile her geçen gün büyümeye devam ediyoruz. Maden sektöründen gıda sektörüne, otomotiv sektöründen tarım sektörüne, yerel yönetim hizmetlerinde arıtma faaliyetlerinden hastane laboratuvarlarına kadar, kişisel koruyucu donanım kullanılan her alanda yanınızdayız.

BİZİMLE ÇALIŞARAK;

→ Doğru koruma sınıfında KKD ile çalışanlarınızı koruyacaksınız.

→ KKD giderlerinizi azaltacak, ekonomik kaynaklarınızı başka alanlara kullanacaksınız.

→ Uyulması gereken mevzuat gereklerini yerine getirdiğinizden emin olacaksınız.

→ Sürdürülebilir bir KKD programı oluşturarak, maliyet – karlılık dengesini kontrol altında tutacaksınız.

→ Zamanınızı yönetecek, iş sağlığı ve güvenliği için daha verimli kullanacaksınız.

→ Kişisel koruyucu donanım ile ilgili İş sağlığı ve güvenliği profesyonellerinizin ve tedarik çalışanlarınızın zamanlarını verimli kullanmalarını sağlayacak, işletmenize artı katmadeğer üretmelerini sağlayacaksınız.

→ Çalışan memnuniyetini ve kurumsal sadakatini artıracaksınız.

→ Üretim verimliliğiniz dolayısı ile karlılığınız artacak.

ŞİRKET BROŞÜRÜ

Kişisel Koruyucu Donanım, çalışan ile tehlike arasındaki en son koruyucu aşamadır. Bu aşamada çalışanı koruyamazsak; çalışanın zarar görmesini engelleyecek başka bir tedbir daha yoktur. KKD, Doğru Koruma Sınıfında seçilmeli ve doğru şekilde kullanılmalıdır.

Yasemin Öymez
Yönetim Kurulu Başkanı, Semin A.Ş.
KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM KONUSUNDA DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR? Bize Ulaşın