Türkçe English

Kariyer

Semin A.Ş. ekibi, hak ettikleri en şerefli yaşama ve çalışma hayatı için onlara değer kattığımız, kendilerine değer katmalarına olanak sağladığımız ve birlikte güzel yarınlara yol aldığımız çalışma hayatı ortaklarımızdır.

En iyiyi hedeflemeye inanan bir ekibiz ve başarılı olabilmek için gerekli disiplini uygulama arzusuyla çalışanlardan oluşuyoruz. Ekibimizi yetiştirmeye ve yenilikçi düşünceler üretip tüm çalışma hayatına aktarmalarına imkan sağlayacak bir yapılanma sağlıyoruz. Çalışanlarımızın birbirini de geliştirmeye yönelik hedefleriyle birlikte büyümenin getirdiği güzellikleri paylaşıyoruz. Kişisel etki, liderlik, mentorluk, ekip çalışması, yenilikçilik gibi temellerimiz ile yol aldığımız çalışma hayatımızda temel gücümüz birliğimizdir.

Müşterilerimizin işini ve çalışanlarını kendi işimiz ve çalışanlarımız gibi önemsiyoruz. Önceliklerini, gerçeklerini ve hedeflerini anlayıp, onların başarıları için iş ortakları gibi çalışıyoruz. Bunu özümseyen kendi çalışanlarımıza da hedefleriyle uyumlu teşvik programları oluşturuyoruz.

Bize hep sorarlar, ‘elemana ihtiyacınız var mı?’ diye ve biz hep deriz ki ‘iyi bir elemana her zaman ve her yerde ihtiyaç vardır’

BİZE YAZIN

Bize katabileceğiniz değerleri anlattığınız önyazınız ile birlikte özgeçmişinizi yollayın.

kariyer@semin.com.tr

Açık Pozisyonlar

Pozisyon Adı Lokasyon Tarih
PROJE KOORDİNATÖRÜ Ankara 01.03.2020
İŞ GELİŞTİRME KOORDİNATÖRÜ Ankara 13.02.2020
ŞİRKET BROŞÜRÜ

Kişisel Koruyucu Donanım, çalışan ile tehlike arasındaki en son koruyucu aşamadır. Bu aşamada çalışanı koruyamazsak; çalışanın zarar görmesini engelleyecek başka bir tedbir daha yoktur. KKD, Doğru Koruma Sınıfında seçilmeli ve doğru şekilde kullanılmalıdır.

Yasemin Öymez
Yönetim Kurulu Başkanı, Semin A.Ş.
KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM KONUSUNDA DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR? Bize Ulaşın