Türkçe English

Hedefler ve İlkeler

Semin A.Ş.

Semin Sanayi ve Ticaret A.Ş. için en temel hedef ve birincil öncelik ‘çalışan insan’ın korunmasıdır.

Hedefine yönelik tüm faaliyet ve çalışmalarında bireysel ilkeleri ile kurumsal ilkeleri özdeşleşmiş olan ekibi ile hareket eden Semin Sanayi ve Ticaret A.Ş., sağlıklı gelişmeyi, sürdürülebilir büyümeyi, işinde en iyi olmayı, güvenilirlik ve saygınlık timsali olmayı önceliklendirerek ürün ve hizmetlerini sunmaktadır.

Yapılan her işte, kurulan her ilişkide, atılan her adımda karşılıklı faydayı temel alıp saygı, iyi niyet, hoşgörü ve anlayışla davranmak, adil olmak, ahlaki kurallara ve kanunlara uymak ana ilkelerdendir.

Dürüstlük ve güvenilirlik asla vazgeçilmeyecek en temel ilkedir.

Semin A.Ş. insanın asla bir kaynak olmadığı bilinci ile gerek kendi çalışanlarına gerekse tüm ülkemiz çalışanlarına değer katmak, kendilerine değer katmalarına olanak sağlamak, birlikte güzel yarınlara yol almak ve gelecek nesillere örnek olmak ilkesi ile sorumluluk almaktadır.

Zararsızlık ilkesi ile can sağlığına, hak ve özgürlüklere, kanunlara, adalete, çevreye ve ilişkide olduğu her canlı ve cansıza saygılıdır.

ŞİRKET BROŞÜRÜ

Kişisel Koruyucu Donanım, çalışan ile tehlike arasındaki en son koruyucu aşamadır. Bu aşamada çalışanı koruyamazsak; çalışanın zarar görmesini engelleyecek başka bir tedbir daha yoktur. KKD, Doğru Koruma Sınıfında seçilmeli ve doğru şekilde kullanılmalıdır.

Yasemin Öymez
Yönetim Kurulu Başkanı, Semin A.Ş.
KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM KONUSUNDA DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR? Bize Ulaşın