Türkçe English
  • 24 Nisan 2018
  • Yazan: Semin
  • Kategori: Haberler
9. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi

9. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi

İş Sağlığı ve Güvenliğinde Koordinasyon ve İşbirliği ana teması ile bu yıl 9uncusu düzenlenecek olan Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Konferansı kapsamında, Kişisel Koruyucu Donanımlar oturumunda Semin Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Öymez, “Yeni Kişisel Koruyucu Donanım Mevzuatının Kullanıcı ve Seçiciye Yansımaları” başlığı ile yer alacaktır.

89/686/EEC Kişisel Koruyucu Donanım Direktifi, 2016 yılında değişerek EU 2016/425 Kişisel Koruyucu Donanım Regülasyonu olarak yayımlanmıştır. Hazırlıklar ve piyasaya halihazırda arz edilmiş olan ürünlerle ilgili gerekli düzenlemelerin yapılabilmesi için belirli bir geçiş süresi takvimi ile yayınlanan yeni regülasyon 21 Nisan 2018 tarihi itibariyle yürürlüğe girmiştir.

Regülasyon ile değişikliklerin kullanıcılar ve seçicilere yansımalarını ve süreç ile ilgili bilgileri anlatacak olan Yasemin Öymez, işyerlerinde tedarik aşamasında dikkat edilmesi gereken hususları aktaracak.

9. Uluslararası İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi’nde 31 ana başlıkta iş sağlığı ve güvenliği ile ilgili konular, sektörün önde gelen isimleri ve alanlarında uzmanlar tarafından değerlendirilecektir. Kongre ile eş zamanlı olarak düzenlenecek olan İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarında ziyaretçiler, iş sağlığı ve güvenliği alanındaki yeniliklerle tanışma fırsatı bulacaklardır. Detaylı bilgi ve kayıt için lütfen bağlantıyı takip ediniz.

Kategori

KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM KONUSUNDA DESTEĞE Mİ İHTİYACINIZ VAR? Bize Ulaşın